Tatili verimli kullanmanın sırrı?

tatil planıGünümüzde, tatil seyahatleri tüm yılın stresini atmak, hafta sonu kaçamakları veya kültür gezileri hayatımızın önemli bir parçası haline gelmiştir. Peki ya kısıtlı olan bu tatil süremizi konakla yapacağımız oteli aramakla, otelin bulunduğu en yakın havalimanına uçuş arayarak, uçaktan inince otele gidebilmek için transfer veya taksi ayarlamakla uğraşalım ki?

21. yüzyıl yani günümüzde sizin yerinize tatil planını A’dan Z’ye kadar hazırlayan tur operatörleri varken siz neden tüm planları yapmakla zaman kaybedesiniz ki?

1960’lı yıllardan bugüne tur operatörleri sizler için en uygun tatil ve seyahat planları hazırlamaktadır. Günümüzde ise ucuz uçak bileti, gelir düzeyine göre otel seçenekleri, giriş ve çıkış günleri havalimanı-otel arası transferler ayarlamaktadır.

Buna göre sizlere ise yalnızca valizinizi hazırlayıp tatile çıkmak kalır…

justitur-blog

“Tatili verimli kullanmanın sırrı?” için bir yorum

  1. e7isem diyor ki:Ballandıra ballandıra tatil anca bu kadar anlatılır insanın gicedeği yoksada gf6tfcrecek cinsden yani bende ağvayı e7ok seviyorum istanbulun kalabalıklarından sonra insan kafasını dinliyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>